S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Ledlenser ?

Led hayatımıza girdiğinde profesyonel olarak kullanan ilk fener markası Led Lenser dir.Led ile Lens birleştirilerek Ledlenser Markası ortaya çıkmıştır. Bu sayede ışığı daha verimli kullanmaktadır.(ışığı geniş açı aydınlatmakta ve dar açı yaparak uzağa gönderir)Bu sistemin adı Advanced Focus System(AFS) dir Patenti Ledlenser a aitdir.

Smart Light Technology (SLT) Lambayı kullanırken basma ve devreleme kombinasyonları ile hangi fonksiyon kapsamına ihtiyacınız olduğunu seçmekte ve böylelikle her zaman optimum ışık fonksiyonuna sahip olmaktasınız.(ihtiyacınız olan ışığı seçmektesiniz.) SLT patenti Ledlenser a aitdir.

Floating Charge system in işleyiş prensibi yenidir. Mıknatıslı şarj yuvasıyla lamba takıldığı tutucusunda sallanır gibi durur.
Bu sayade şarj oldukca konforlu ve kullanışlı hale gelir.

5 yıl garantili olan Ledlenser Almanyadan ithal edilmekte olup Profesyonellerden Profesyonellere sunulmuştur.

Ledlenser almak için o kadar çok neden varki bu size sürpriz olsun

Ürün Garanti Süresi Nasıl Uzatılır?

Satın almış olduğunuz Ledlenser fenerinin içerisinde çıkan kayıt kartını cep telefonunuzdaki QR barkod okuyucusu ile tanıtarak ya da kayıt kartının üzerinde, QR kodun altında bulunan adresi elle tarayıcınıza yazarak yönlendirilen sayfaya gidin.

1. (Adım) Sistem tarafından yönlendirildiğiniz sitede, aldığınız ürünün seri numarasını ve gün, ay, yıl şeklinde ürünü aldığınız tarihi girmeniz gerekmektedir.

2. (Adım) Cinsiyetinizi, adınızı, soyadınızı, sokak ve ev numaranızı, posta kodunuzu, şehrinizi ve yaşadığınız ülkeyi sisteme giriniz. Doğum tarihinizi ve e mail adresinizi sisteme girip kullanıcı sözleşmeleri kutucuklarını onaylayıp bir sonraki adıma geçin.

3. (Adım) Tebrikler! Bu adımın tamamlanmasıyla beraber ürününüzün garantisi 5 yıldan 7 yıla (+2 yıl) uzatılmış olacaktır.

Bu adımların tamamlanmasıyla beraber ürününü uluslararası statüde garanti sahibi olacaktır.

İletişime Geç!

Sormak istediğiniz bir sorunuz mu var?