Ledlenser T7.2 Set

 

749,00 TL 857,00 TL
MİKTAR
Beğendiklerime Ekle

Stokta Var

Güvenli On-line Sipariş

320
LÜMEN
Taktik modelimiz LED LENSER T7.2 komple elden geçirildi. El feneri güçlü, kompakt, sağlam ve özel teknolojileri nedeniyle profesyonel kullanıma uygundur. Ürünümüzün paket içeriğinde Ledlenser Montaj Aparatı ve Ledlenser Sessiz Buton aksesuarları bulunmaktadır.

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Best Teknoloji adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün incelendikten sonra işleme alınır. İptal ve iade koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

ledlenser.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

PAYLAŞ

 
"Ledlenser T7.2 Set" - DETAYLI BİLGİ
Taktik modelimiz LED LENSER® T7.2 komple elden geçirildi. El feneri güçlü, kompakt, sağlam
ve özel teknolojileri nedeniyle profesyonel kullanıma uygundur.
T serisinin yeni modelleri en aktüel, oldukça daha güçlü LED çiplerle donatılmış olup bunlar,
son derece verimli bir ışık akımı sağlamaktadır. Reflektör mercekler, yeniden hesaplanmış
olup, patentli Advanced Focus System sayesinde de komple odaklanmış alanda daha da
homojen bir ışık üretmektedirler.
 
PERFORMANS
FL1 STANDARDI MAX MIN
320
LÜMEN
40
LÜMEN
260 M 100 M
2 S 25 S
IPX4 IPX4
DETAYLAR
AĞIRLIK :  300 gr
ŞARJ EDİLEBLİR :  Evet
PİL TÜRÜ :  4 X AAA

Paket İçerigi
Paket İçerigi
- T7.2 El Feneri
- Montaj Aparatı
- Sessiz Buton
- 4 Adet AAA Pil

- Bel Çantası
- Bileklik İpi
- Kullanım Klavuzu
GARANTİ
LED LENSER ürününüz size uzun yıllar güvenilir hizmet vermesi için olağanüstü önlemler aldık. Aksi takdirde, 5 yıl garantimiz altında muadil veya daha üst bir değere sahip olan bir ürünle memnuniyetle onarım veya değiştirme imkânı sağlamaktayız. Bu garanti istismar, değişiklik, çalıntı ve kayıp gibi durumları kapsamamaktadır
 
TEKNOLOJİ

Advanced Focus System™

Patentli Advanced Focus System*mercek ve reflektörü kombine ederek, her iki sistemin avantajlarını biraraya getirmektedir. Netice ise odaklanmış durumda mükemmel bir ışık demeti ve etkileyici derecede homojen, odaklanmamış bir ışık demeti konisi olmaktadır. Bu sayede AFS, LED lambaları için herhalde dünyanın en iyi odaklama sistemlerinden biri arasında  gelmektedir.

BENZER ÜRÜNLER