MH10

 

649,00 TL
MİKTAR
Beğendiklerime Ekle

Stokta Var

Güvenli On-line Sipariş

600
LÜMEN
Ledlenser MH10
Led Lenser Outdoor Serisi. Ekstrem durumlar için tasarlanmıştır.

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Best Teknoloji adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün incelendikten sonra işleme alınır. İptal ve iade koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

ledlenser.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

PAYLAŞ

 
"MH10" - DETAYLI BİLGİ

Bizim outdoor modelimiz ücretine karşı ideal bir değerdedir

Bu kafa feneri avlanma, balık tutma ve kamp gezisi için ideal bir yardımcıdır.
Paket daahilinde gelen şarj edilebilir 18650 3.7V pillerle düzenli olarak çalıştırılabilir. 
Yeni özellik: Pil durumu göstergesi size mevcut güç düzeylerini gösterir ve piliniz tükenmek üzere olduğunda sizi uyarır.
Bu nedenle rahatlıkla ve kolayca güvenli yolunuzu aydınlatabilirsiniz. 
Para ve enerji tasarrufunda öncülük eder.
 
PERFORMANS
FL1 STANDARDI MAX MIN
600
LÜMEN
10
LÜMEN
150 M 20 M
10 Saat 120 Saat
IPX4 IPX4
DETAYLAR
AĞIRLIK :  158 g
ŞARJ EDİLEBLİR :  Evet
ŞARJ SÜRESİ :  360 dk
PİL TÜRÜ :  18650 3.7V 3400mAh şarj edilebilir

Paket İçerigi
-Kılıf
-Pil 18650 3.7V 3400mAh
-Kırmızı Filtre
-Yeşil Filtre
-Micro USB Kablo
GARANTİ
LED LENSER ürününüz size uzun yıllar güvenilir hizmet vermesi için olağanüstü önlemler aldık. Aksi takdirde, 5 yıl garantimiz altında muadil veya daha üst bir değere sahip olan bir ürünle memnuniyetle onarım veya değiştirme imkânı sağlamaktayız. Bu garanti istismar, değişiklik, çalıntı ve kayıp gibi durumları kapsamamaktadır
TEKNOLOJİ

Advanced Focus System™

Patentli Advanced Focus System*mercek ve reflektörü kombine ederek, her iki sistemin avantajlarını biraraya getirmektedir. Netice ise odaklanmış durumda mükemmel bir ışık demeti ve etkileyici derecede homojen, odaklanmamış bir ışık demeti konisi olmaktadır. Bu sayede AFS, LED lambaları için herhalde dünyanın en iyi odaklama sistemlerinden biri arasında  gelmektedir.