Ledlenser iXEO 19R

 

2.649,00 TL
MİKTAR
Beğendiklerime Ekle

Stokta Yok

Güvenli On-line Sipariş

2000
LÜMEN
Ledlenser iXEO 19R

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Best Teknoloji adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün incelendikten sonra işleme alınır. İptal ve iade koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

ledlenser.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

PAYLAŞ

 
"Ledlenser iXEO 19R" - DETAYLI BİLGİ
Son derece parlak. Son derece aktif. Son derece iyi Tüm ihtiyaçlarınıza göre uyarlanan kafa feneri, son derece aktif hobileriniz için ideal parlaklığı sağlamaktadır. 2 adet led lambası sayesinde karanlıklara hükmedeceksiniz. Kafa fenerinin uzunluğu 38,3 mm'dir. 300 metreye kadar aydınlatma sağlar. Aydınlatma süresi 20 saattir.
 
PERFORMANS
FL1 STANDARDI MAX MIN
2000
LÜMEN
200
LÜMEN
300 M 100 M
4 S 20 S
IPX6 IPX6
DETAYLAR
AĞIRLIK :  193 Gram
ŞARJ EDİLEBLİR :  Evet
PİL TÜRÜ :  Power Bank pil

Paket İçerigi
- Şarj cihazı
- Uzatma kablosu
- Power Bank pil
- Adaptör kablosu
- Bisiklet aparatı
- Mini katalog
- Kullanma klavuzu
GARANTİ
LED LENSER ürününüz size uzun yıllar güvenilir hizmet vermesi için olağanüstü önlemler aldık. Aksi takdirde, 5 yıl garantimiz altında muadil veya daha üst bir değere sahip olan bir ürünle memnuniyetle onarım veya değiştirme imkânı sağlamaktayız. Bu garanti istismar, değişiklik, çalıntı ve kayıp gibi durumları kapsamamaktadır
 
TEKNOLOJİ

Advanced Focus System™

Patentli Advanced Focus System*mercek ve reflektörü kombine ederek, her iki sistemin avantajlarını biraraya getirmektedir. Netice ise odaklanmış durumda mükemmel bir ışık demeti ve etkileyici derecede homojen, odaklanmamış bir ışık demeti konisi olmaktadır. Bu sayede AFS, LED lambaları için herhalde dünyanın en iyi odaklama sistemlerinden biri arasında  gelmektedir.

BENZER ÜRÜNLER