Ledlenser İH8R

 

899,00 TL
MİKTAR
Beğendiklerime Ekle

Stokta Var

Güvenli On-line Sipariş

600
LÜMEN
Endüstriyel kafa feneri

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Best Teknoloji adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün incelendikten sonra işleme alınır. İptal ve iade koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

ledlenser.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

PAYLAŞ

 
"Ledlenser İH8R" - DETAYLI BİLGİ
Endüstriyel kafa feneri
 
PERFORMANS
FL1 STANDARDI MAX MIN
600
LÜMEN
10
LÜMEN
150 M 20 M
10 S 120 S
IPX4 IPX4
DETAYLAR
UZUNLUK :  28.3 mm
AĞIRLIK :  158 g
ŞARJ EDİLEBLİR :  Evet
ŞARJ SÜRESİ :  360 dk

Paket İçerigi
- 1 adet 18650 3400 mAh 3.7 V
- Rulo Koruma
- USB Kablo
- Kask Bağlantı Aparatı
- Taşıma Kılıfı
- Kulanım Klavuzu
GARANTİ
LED LENSER ürününüz size uzun yıllar güvenilir hizmet vermesi için olağanüstü önlemler aldık. Aksi takdirde, 5 yıl garantimiz altında muadil veya daha üst bir değere sahip olan bir ürünle memnuniyetle onarım veya değiştirme imkânı sağlamaktayız. Bu garanti istismar, değişiklik, çalıntı ve kayıp gibi durumları kapsamamaktadır
 
TEKNOLOJİ

Advanced Focus System™

Patentli Advanced Focus System*mercek ve reflektörü kombine ederek, her iki sistemin avantajlarını biraraya getirmektedir. Netice ise odaklanmış durumda mükemmel bir ışık demeti ve etkileyici derecede homojen, odaklanmamış bir ışık demeti konisi olmaktadır. Bu sayede AFS, LED lambaları için herhalde dünyanın en iyi odaklama sistemlerinden biri arasında  gelmektedir.