Ledlenser H5

 

229,00 TL
MİKTAR
Beğendiklerime Ekle

Stokta Var

Güvenli On-line Sipariş

25
LÜMEN
LED LENSER H5 zarif görüntüsünün ötesinde pek çok şeye kadirdir.

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Best Teknoloji adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün incelendikten sonra işleme alınır. İptal ve iade koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

ledlenser.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

PAYLAŞ

 
"Ledlenser H5" - DETAYLI BİLGİ
LED LENSER H5 zarif görüntüsünün ötesinde pek çok şeye kadirdir. Özel optik, ışığı parlak uzun ışığa dönüştürmekle kalmayıp, aksine yakın menzilde gözü almayan, yuvarlak bir ışık alanı sağlamaktadır. Yumuşak kayışı ve hafifliği uzun gezilerde taşıma konforu sağlarken, arkadaki kırmızı ışığı da onu koşucular için ideal bir lamba haline getirmektedir.
 
PERFORMANS
FL1 STANDARDI MAX MIN
25
LÜMEN
25
LÜMEN
70 M 70 M
20 S 20 S
IPX4 IPX4
DETAYLAR
AĞIRLIK :  120 Gram
ŞARJ EDİLEBLİR :  Hayır

Paket İçerigi
- Pil (3 adet AAA)
- Bel çantası
- Kullanma talimatı
GARANTİ
LED LENSER ürününüz size uzun yıllar güvenilir hizmet vermesi için olağanüstü önlemler aldık. Aksi takdirde, 5 yıl garantimiz altında muadil veya daha üst bir değere sahip olan bir ürünle memnuniyetle onarım veya değiştirme imkânı sağlamaktayız. Bu garanti istismar, değişiklik, çalıntı ve kayıp gibi durumları kapsamamaktadır
 
TEKNOLOJİ

Advanced Focus System™

Patentli Advanced Focus System*mercek ve reflektörü kombine ederek, her iki sistemin avantajlarını biraraya getirmektedir. Netice ise odaklanmış durumda mükemmel bir ışık demeti ve etkileyici derecede homojen, odaklanmamış bir ışık demeti konisi olmaktadır. Bu sayede AFS, LED lambaları için herhalde dünyanın en iyi odaklama sistemlerinden biri arasında  gelmektedir.

BENZER ÜRÜNLER