Ledlenser H3

 

199,00 TL
MİKTAR
Beğendiklerime Ekle

Stokta Var

Güvenli On-line Sipariş

60
LÜMEN
Karartmalı ışıklı güçlü kafa lambası

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Best Teknoloji adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün incelendikten sonra işleme alınır. İptal ve iade koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

ledlenser.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

PAYLAŞ

 
"Ledlenser H3" - DETAYLI BİLGİ
Üstün güçte modern LED'lerin üstün aydınlığı dezavantajlarını da beraberinde getiriyor. Çünkü okurken gözü rahatsız edici bir aydınlık yayıyor. Biz ise, pil gözüne monte edilmiş olan ve optimum aydınlık idaresini mümkün kılan bir potansiyometre (karartıcı) geliştirdik. Lamba kafası 90 derece döndürülebilir.
 
PERFORMANS
FL1 STANDARDI MAX MIN
60
LÜMEN
60
LÜMEN
31 M 31 M
62 S 62 S
IPX4 IPX4
DETAYLAR
AĞIRLIK :  114 g
ŞARJ EDİLEBLİR :  Hayır

Paket İçerigi
- Pil (3 adet AAA)
- Bel çantası
- Kullanma talimatı
GARANTİ
LED LENSER ürününüz size uzun yıllar güvenilir hizmet vermesi için olağanüstü önlemler aldık. Aksi takdirde, 5 yıl garantimiz altında muadil veya daha üst bir değere sahip olan bir ürünle memnuniyetle onarım veya değiştirme imkânı sağlamaktayız. Bu garanti istismar, değişiklik, çalıntı ve kayıp gibi durumları kapsamamaktadır
 
BENZER ÜRÜNLER