Ledlenser E41

 

99,00 TL
MİKTAR
Beğendiklerime Ekle

Stokta Var

Güvenli On-line Sipariş

80
LÜMEN
Parlak ışık ve ekonomik aydınlatma için E41 Photonpump ilk tercihtir

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Best Teknoloji adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün incelendikten sonra işleme alınır. İptal ve iade koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

ledlenser.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

PAYLAŞ

 
"Ledlenser E41" - DETAYLI BİLGİ
Parlak ışık ve ekonomik aydınlatma için E41 Photonpump ilk tercihtir.3 adet AAA pil ile etkileyici ışık ve yaklaşık 20 saat aydınlatmaya sahip.
 
PERFORMANS
FL1 STANDARDI MAX MIN
80
LÜMEN
80
LÜMEN
32 M 32 M
20 S 20 S
IPX4 IPX4
DETAYLAR
AĞIRLIK :  120 Gram
ŞARJ EDİLEBLİR :  Hayır

Paket İçerigi
- Pil (3 adet AAA)
GARANTİ
LED LENSER ürününüz size uzun yıllar güvenilir hizmet vermesi için olağanüstü önlemler aldık. Aksi takdirde, 5 yıl garantimiz altında muadil veya daha üst bir değere sahip olan bir ürünle memnuniyetle onarım veya değiştirme imkânı sağlamaktayız. Bu garanti istismar, değişiklik, çalıntı ve kayıp gibi durumları kapsamamaktadır
 
TEKNOLOJİ

Katı-Eloksal Kaplama

Bu çok dayanıklı kaplamanın yanı sırasında titanium kaplamalı halka ile çerçevreli, en zor görevleri kolaylıkla atlatır ve en sert yüzylere karşı dayanıklıdır.

BENZER ÜRÜNLER