Ürün Garantisi

LED LENSER ürününüz size uzun yıllar güvenilir hizmet vermesi için olağanüstü önlemler aldık. Aksi takdirde, 5 yıl garantimiz altında muadil veya daha üst bir değere sahip olan bir ürünle memnuniyetle onarım veya değiştirme imkânı sağlamaktayız. Bu garanti istismar, değişiklik, çalıntı ve kayıp gibi durumları kapsamamaktadır

1. Garanti Kapsamı

Prensipte, satın alındığı tarihten itibaren tüm ürünler için beş yıllık üretici garantisi veriyoruz (ürün online kayıtlıysa yedi yıl). "ATEX" ve "i-Serisi" ürün serileri için, ürün çevrimiçi olarak kaydedildiğinde 24 aylık farklı bir garanti geçerlidir. Bu garanti, alkalin piller, kılıflar, torbalar, uzaktan kumandalı anahtarlar, renk filtreleri, baskılar veya yüzey kaplamaları için geçerli değildir. Şarj edilebilir pillerin düzgün bir şekilde çalışması için 24 aylık veya 1000 dolumluk bir garanti süresi geçerlidir. Bu garanti altındaki talepler yalnızca ürünün üretici tarafından nitelendirdiği kriterler dahilinde kullanılmış olması durumunda geçerlidir. Ayrıca ürünün müşteri tarafından veya imalatçı tarafından yetkilendirilmemiş tamirci tarafından herhangi bir onarım veya diğer müdahale belirtileri çıkmaması durumunda da geçerlidir. Akmış pillerin neden olduğu hasarlar ürün hatasını temsil etmez. Bu hasarları bildirmek için lütfen ilgili pil üreticisine başvurun. Garanti sadece değişim ve onarımları kapsar. Garantide, özellikle de belirtilenlerin haricinde kullanım şeklinde, tazminat talepleri kabul edilmez. Garanti hizmeti verildiğinde, garanti süresinin uzatılması veya yenilenmesi gerçekleştirilmeyecektir.

2. Garanti Talepleri

Ürününüz garanti süresi içinde talep edilen özellikleri dahilinde bir kusur ortaya çıkarsa lütfen ülkenizdeki ilgili temsilciyle iletişime geçin ve onlara orijinal satın alma belgenizi (hangi tarihte satın aldınız ve perakendecinin adını belirtin) sunun. Ürünü göndermenin maliyeti siz tarafınızdan karşılanacaktır.

3. Garantör

BEST TEKNOLOJİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

4. Garanti Hizmeti

Bu garanti ülkenizin kanunlarına göre perakendeciniz ile olan sözleşmeden doğan veya yasal haklarınızın yanı sıra bunlara ek olarak geçerlidir. 5. Maliyetler Değişim veya onarımlarla ilgili garanti hizmetleri ücretsizdir. Bu olası bir posta ücreti yüzünden meydana gelen herhangi bir maliyet için geçerli değildir. 6. Çeşitli Bu garanti dünya genelinde geçerlidir ve Federal Almanya yasalarına tabidir.

Bilgilendirme : 

Satın almış olduğunuz Led Lenser fenerinin içerisinde çıkan kayıt kartını cep telefonunuzdaki QR barkod okuyucusu ile tanıtarak yönlendirilen sayfada feneriniz ile ilgili bilgileri kayıt ederek garanti süresini 7 yıla uzatabilirsiniz.

Led Lenser fenerlerine uzun süre kullanılmayacaksa içerisindeki pilleri çıkartın. (Fenerimiz çok kaliteli pilde kaliteli olsa dahil pilde akma olabilir)

Garanti kapsamına fenerin aksesuarı ve pilleri girmez. 

Garanti kapsamında ürünün onarılması için önceden info@ledlenser.com.tr veya 212 526 18 62 nolu telefon ile bildirilmesi zorunludur.