Ledlenser X21.2

 

2.149,00 TL
MİKTAR
Beğendiklerime Ekle

Stokta Var

Güvenli On-line Sipariş

1600
LÜMEN
Ledlenser X21.2 önceki model, Ledlenser X21 göre biraz daha geliştirilmiştir.

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Best Teknoloji adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün incelendikten sonra işleme alınır. İptal ve iade koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

ledlenser.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

PAYLAŞ

 
"Ledlenser X21.2" - DETAYLI BİLGİ
Led Lenser X21.2 LED LENSER X21.2 yeni tasarımında (daha önceki modele kıyasla) kararlılıkla daha da geliştirilmiştir. 1600 lümene varan etkileyici ışık gücü, 7 reflektör merceği sayesinde odaklanabilmektedir. Patentli Advanced Focus Sytem (AFS) ve X LENS Technology sayesinde hassas ışık demetleri yuvarlak, homojen yakın ışığa veya yüksek konsantrasyonlu arama far ışığına dönüşebilmektedir. Yeni Özellikler 1) Daha Fazla Işık 2) Daha Uzun Çalışma 3) Yeniden Hesaplanmış Mercek 7 mercek yeniden hesaplandı ve çapları büyütüldü. Bu sayede X Lens Technology nin ışığı daha homojen oldu ve ışık dağılımı optimize edildi. Advanced Focus System (Afs) Patentli Advanced Focus System mercek ve reflektörü kombine ederek, her iki sistemin avantajlarını bir araya getirmektedir. Netice ise odaklanmış durumda mükemmel bir ışık demeti ve etkileyici derecede homojen, odaklanmamış bir ışık konisi olmaktadır. Bu sayede AFS, LED lambaları için herhalde dünyanın en iyi odaklama sistenlerinden biri arasında gelmektedir. Smart Light Technology (Slt) Farklı durumlar özel ışık programları gerektirir. SLT sayesinde lambalar, kullanım durumuna uyarlanabilmektedir. Kullanıcı, çeşitli ışık programları (örn. Easy, Profesyonel), ışık fonksiyonları (örn. Boost, SOS. Dimm) ve enerji modları arasında en uygun ışığı seçebilmektedir. SLT li lambalar, sabit akım kontrolüne sahiptir. Speed Focus Bilinen döndürme mekanizmalı odaklama sistemleri genelde iki elle kullanılmak zorundadır. Buna karşın Speed Focus, ışık konisinin tek elle ve hızlıca ayarlanmasına imkan sağlar. Speed Focus tek elli kayar ray mekaniği, hızlı, güvenilir ve geleneksel döndürme mekaniklerinden kat kat üstündür. X Lens Technology (Xlt) X LENS TECHNOLOGY, Advanced Focus System in (AFS) avantajlarını katlayarak, neticeyi yeni, kaliteli ışıklı bir boyuta çıkarıyor. Sadece bir değil, çok sayıda reflektör merceğinin hassasiyeti ve yaydığı aydınlık, inanılmaz bir ışık kalitesine katkı sağlamaktadır.
 
PERFORMANS
FL1 STANDARDI MAX MIN
1600
LÜMEN
250
LÜMEN
600 M 250 M
10 S 50 S
IPX4 IPX4
DETAYLAR
UZUNLUK :  39.7cm
AĞIRLIK :  1400g
ŞARJ EDİLEBLİR :  Hayır
PİL TÜRÜ :  4 x D 1.5V

Paket İçerigi
- 4 Adet D Pil
- Taşıma Askısı
- Tripod
- Rulo Koruma
- Kullanım Klavuzu

GARANTİ
LED LENSER ürününüz size uzun yıllar güvenilir hizmet vermesi için olağanüstü önlemler aldık. Aksi takdirde, 5 yıl garantimiz altında muadil veya daha üst bir değere sahip olan bir ürünle memnuniyetle onarım veya değiştirme imkânı sağlamaktayız. Bu garanti istismar, değişiklik, çalıntı ve kayıp gibi durumları kapsamamaktadır
 
TEKNOLOJİ

Advanced Focus System™

Patentli Advanced Focus System*mercek ve reflektörü kombine ederek, her iki sistemin avantajlarını biraraya getirmektedir. Netice ise odaklanmış durumda mükemmel bir ışık demeti ve etkileyici derecede homojen, odaklanmamış bir ışık demeti konisi olmaktadır. Bu sayede AFS, LED lambaları için herhalde dünyanın en iyi odaklama sistemlerinden biri arasında  gelmektedir.

BENZER ÜRÜNLER