Ledlenser T7M

 

899,00 TL
MİKTAR
Beğendiklerime Ekle

Stokta Var

Güvenli On-line Sipariş

400
LÜMEN
Led Lenser T7M taktiksel açıdan özel tasarlanmış bir fenerdir. Onunla kendinizi koruyabilir, camları kırabilir veya sos kontrolü üzerinden kurtarma kuvvetlerini çağırabilirsiniz. Ayrıca üstün güçlü anotlama sayesinde sürtinmeye karşı çok dayanıklıdır.

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Best Teknoloji adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün incelendikten sonra işleme alınır. İptal ve iade koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

ledlenser.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

PAYLAŞ

 
"Ledlenser T7M" - DETAYLI BİLGİ
Profesyoneller İçin Taktik Aydınlatma Aleti
LED LENSER T7M, kolluk kuvvetlerinin özel birimleri için tasarlanmış taktik bir aydınlatma aletidir. Kendinizi savunabilir, camları kırabilir veya S.O.S foksiyonu üzerinden kurtarma kuvvetlerini çağırabilirsiniz. Askeri standartlara göre geliştirilmiş bir stroboskop programıyla saldırganları püskürtebilir veya başka taktik fonksiyonlardan faydalanabilirsiniz. Sivil olarak yolculuk ediyorsanız buna uygun programı seçmeniz yeterlidir. LED LENSER T7M, dengelenmiş, eşit kalan ışık gücü veya sürekli azalan aydınlık ve bu sayede daha uzun aydınlatma süresi sunmaktadır. Bu el feneri sadece aydınlatma hizmeti vermiyor, aynı zamanda arka kapağı sayesinde olağanüstü durularda güçlü bir yardımcınızdır. 

Advanced Focus System (Afs) 
Gelişmiş Odaklama Sistemi
Merceği ve reflektörü, Gallileo yu ve Newton""u barıştırdık ve her iki sistemin avantajlarından faydalanıyoruz.
Reflektör merceğimizin geliştirilmesi, yani reflektörden ve mercekten oluşan kombinasyon (AFS), ihtisas dünyasını bile şaşırtan verimlilikte ışığın ihtiyaca göre tam ayarlanmasını sağlamaktadır.
Advanced Focus System homojen, yuvarlak yakın ışıktan yoğun demetli uzun ışığa kademesiz geçişe izin vermektedir. Afs miz yurtiçinde ve yurtdışında patent ile korunmuştur. 

Mikro Kontrolör
Yüksek teknoloji mikro kontrolörlerin kullanılması sayesinde LED LENSER T7M lambası özel ışık fonksiyonlarına sahiptir. Bunun ötesinde akıllı yazılım ile enerji tüketimi optimize edilmektedir.

Akıllı Led Koruma
Akıllı LED koruma sayesinde el fenerimiz, LED lere aşırı ısı üretimi nedeniyle zarar vermeden mükemmel aydınlatma değerlerine ulaşmaktadır. Müşterilerimiz ifadelerine göre bir el fenerinin ortalama kullanım süresi 3-5 dakikadır. Ardından lambalarımız aydınlatma güçlerini entegre enerji yönetimiyle otomatik olarak dengelemektedir. Bu sayede pil ve LED zarar görmemektedir.
 
PERFORMANS
FL1 STANDARDI MAX MIN
400
LÜMEN
40
LÜMEN
240M 100M
1S 35S
IPX4 IPX4
DETAYLAR
UZUNLUK :  13.2 cm
AĞIRLIK :  180 g
ŞARJ EDİLEBLİR :  Hayır
PİL TÜRÜ :  4 x AAA

Paket İçerigi
- 4 Adet AAA Pil
- Bel Çantası
- Bileklik
- Kullanım Klavuzu
GARANTİ
LED LENSER ürününüz size uzun yıllar güvenilir hizmet vermesi için olağanüstü önlemler aldık. Aksi takdirde, 5 yıl garantimiz altında muadil veya daha üst bir değere sahip olan bir ürünle memnuniyetle onarım veya değiştirme imkânı sağlamaktayız. Bu garanti istismar, değişiklik, çalıntı ve kayıp gibi durumları kapsamamaktadır
 
TEKNOLOJİ

Advanced Focus System™

Patentli Advanced Focus System*mercek ve reflektörü kombine ederek, her iki sistemin avantajlarını biraraya getirmektedir. Netice ise odaklanmış durumda mükemmel bir ışık demeti ve etkileyici derecede homojen, odaklanmamış bir ışık demeti konisi olmaktadır. Bu sayede AFS, LED lambaları için herhalde dünyanın en iyi odaklama sistemlerinden biri arasında  gelmektedir.

BENZER ÜRÜNLER