Ledlenser P7QC

 

449,00 TL
MİKTAR
Beğendiklerime Ekle

Stokta Yok

Güvenli On-line Sipariş

220
LÜMEN
P7QC, mod ayarlayıcısını çevirmek suretiyle 4 ışık rengi arasında seçim yapma imkanı sağlar. Beyaz ışık modunda 220 lümen ile gündelik kullanımda etkili olduğunu kanıtlar. KIRMIZI gece görebilme yeteneğinin korunması, YEŞİL vahşi hayvanların gözlenmesi MAVİ ise adli tıp tehşisleri içindeir. Rnk seçimi çalışma esnasında yapılabilmektedir.

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Best Teknoloji adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün incelendikten sonra işleme alınır. İptal ve iade koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

ledlenser.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

PAYLAŞ

 
"Ledlenser P7QC" - DETAYLI BİLGİ
Led Lenser P7qc Aydınlatma performansı olağanüstü ve yeni uygulama olanakları açılır. Çok renkli ışığı artık vazgeçilmez. örneğin, karayolu ve demiryolu taşımacılığında bir sinyal vericisi olarak hem de Askeri,Avcılar, pilotlar ve özel kuvvetler için , aynı zamanda sadece gece görüş renkli ışığı korumak için büyük bir yardımcıdır. Yeni LED LENSER P7QC - isim Quattro Renk açılımı - ışık dört renk kapsar (kırmızı, yeşil, beyaz + mavi) Operasyon sırasında hem de kapalı durumda bu sadece seçmek için mod düğmesini çevirerek ışık renkleri imkanı sunuyor. , 220 lümen beyaz ışık modu ile, LED LENSER P7QC aynı zamanda günlük kullanım el feneri için uygun olduğunu kanıtlamaktadır. Parlaklık seviyeleri ve yanıp sönen fonksiyonları tek tek her renkte Akıllı Işık Teknolojisi (SLT) ayarlanabilir.
 
PERFORMANS
FL1 STANDARDI MAX MIN
220
LÜMEN
40
LÜMEN
60m 20m
3S 25S
IPX4 IPX4
DETAYLAR
UZUNLUK :  13.3 cm
AĞIRLIK :  176 g
ŞARJ EDİLEBLİR :  Hayır
PİL TÜRÜ :  4 x AAA

Paket İçerigi
- 4 Adet AAA Pil
- Bel Çantası
- Bileklik
- Kullanım Klavuzu
GARANTİ
LED LENSER ürününüz size uzun yıllar güvenilir hizmet vermesi için olağanüstü önlemler aldık. Aksi takdirde, 5 yıl garantimiz altında muadil veya daha üst bir değere sahip olan bir ürünle memnuniyetle onarım veya değiştirme imkânı sağlamaktayız. Bu garanti istismar, değişiklik, çalıntı ve kayıp gibi durumları kapsamamaktadır
TEKNOLOJİ

Modular System

Patentli modüler sistem sayesinde, elektriksel temas daha az noktada olması genel sistem arızası için daha az şans tanımaktadır. Daha hızlı ve daha iyi bir çevre için endüstri lideri üstün garanti servisini gerçekleştirmektedir, bir şeyler de ters giderse herşey çok daha kolay, tamir veya yedek parça değiştirme gibi işlemlerini kolayca yapılmaktadır.

BENZER ÜRÜNLER