Ledlenser P6X

 

599,00 TL
MİKTAR
Beğendiklerime Ekle

Stokta Var

Güvenli On-line Sipariş

400
LÜMEN
P6X günlük yaşamda veya zorlu şartlarda kullanılabilinen çok kullanışlı bir üründür.

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Best Teknoloji adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün incelendikten sonra işleme alınır. İptal ve iade koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

ledlenser.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

PAYLAŞ

 
"Ledlenser P6X" - DETAYLI BİLGİ
İnce, zarif, yenilikçi ve LED LENSER® P6'dan daha da aydınlık. LED LENSER® P6X, 400 lm*'e varan sansasyonel bir ışık gücü ile en yeni teknolojiyi sunar. Smart Light Technology ile ışık fonksiyonları müşterinin bireysel ihtiyaçlarına uyarlanabilir. P6X, hesaplı 2 adet AA pil ile çalışır, bunlar 60 saate** kadar yansımasız çalışma ışığı sağlar. Lâmba, Speed Focus® sayesinde tek elle odaklanabilir, ki bu da özellikle çalışırken son derece avantajlıdır. Günlük yaşamınızdaki zorlu  durumların üstesinden gelmeyi bilen ideal bir lamba.
 
PERFORMANS
FL1 STANDARDI MAX MIN
400
LÜMEN
10
LÜMEN
160 M 20 M
2 S 60 S
IPX4 IPX4
DETAYLAR
UZUNLUK :  165 mm
AĞIRLIK :  115 g
ŞARJ EDİLEBLİR :  Hayır
PİL TÜRÜ :   2 adet AA 1,5 V

Paket İçerigi
- 2 Adet AA Pil
- Bel Çantası
- Bileklik
- Kullanım Klavuzu
GARANTİ
LED LENSER ürününüz size uzun yıllar güvenilir hizmet vermesi için olağanüstü önlemler aldık. Aksi takdirde, 5 yıl garantimiz altında muadil veya daha üst bir değere sahip olan bir ürünle memnuniyetle onarım veya değiştirme imkânı sağlamaktayız. Bu garanti istismar, değişiklik, çalıntı ve kayıp gibi durumları kapsamamaktadır
 
TEKNOLOJİ

Advanced Focus System™

Patentli Advanced Focus System*mercek ve reflektörü kombine ederek, her iki sistemin avantajlarını biraraya getirmektedir. Netice ise odaklanmış durumda mükemmel bir ışık demeti ve etkileyici derecede homojen, odaklanmamış bir ışık demeti konisi olmaktadır. Bu sayede AFS, LED lambaları için herhalde dünyanın en iyi odaklama sistemlerinden biri arasında  gelmektedir.

BENZER ÜRÜNLER