Ledlenser P5E

 

249,00 TL
MİKTAR
Beğendiklerime Ekle

Stokta Yok

Güvenli On-line Sipariş

25
LÜMEN
Mükemmel bir işleme ve modası geçmeyen bir model. İçerisinde sadece aydınlık bir ışık sağlamakla kalmayıp aynı zamanda uzun bir aydınlatma süresi sağlayan üstün verimli bir led yerleştirilmiştir.

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Best Teknoloji adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün incelendikten sonra işleme alınır. İptal ve iade koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

ledlenser.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

PAYLAŞ

 
"Ledlenser P5E" - DETAYLI BİLGİ
Led Lenser P5E
Mükemmel bir işleme ve modası geçmeyen bir model, LED LENSER P5E ürünün sadece dıştan bakıldığında görülen kalite özellikleridir. İçinde ise, sadece aydınlık bir ışık saklamakla kalmayıp, aynı zamanda uzun bir aydınlatma süresi sağlayan üstün verimli bir LED çalışma gelmektedir. Lambanın ismindeki E harfi, """"Eko"""" anlamına gelen bir kısaltma olup, ürünün kalıcılığını ve verimliliğini ifade etmektedir. Aydınlatma süresi LED LENSER P5"" neredeyse yedi kat daha fazladır. Özellikle ışık konisinin Advanced Focus System ile kademesiz odaklanabilmes, (Speed Focus) ve yansımasız aydınlatma, kullanıcıya kullanım konforu sağlar. 
LED LENSER P5E ürünü piyasada satılan, hesaplı bir AA pil ile çalıştırılır.
 
PERFORMANS
FL1 STANDARDI MAX MIN

LÜMEN

LÜMEN
75 m 75 m
20S 20S
IPX4 IPX4
DETAYLAR
UZUNLUK :  10cm
AĞIRLIK :  62 g
ŞARJ EDİLEBLİR :  Hayır
PİL TÜRÜ :  1 x AA 1.5V

Paket İçerigi
- 1 Adet AA Pil
- Bel Çantası
- Bileklik
- Kullanım Klavuzu
GARANTİ
LED LENSER ürününüz size uzun yıllar güvenilir hizmet vermesi için olağanüstü önlemler aldık. Aksi takdirde, 5 yıl garantimiz altında muadil veya daha üst bir değere sahip olan bir ürünle memnuniyetle onarım veya değiştirme imkânı sağlamaktayız. Bu garanti istismar, değişiklik, çalıntı ve kayıp gibi durumları kapsamamaktadır
 
TEKNOLOJİ

Advanced Focus System™

Patentli Advanced Focus System*mercek ve reflektörü kombine ederek, her iki sistemin avantajlarını biraraya getirmektedir. Netice ise odaklanmış durumda mükemmel bir ışık demeti ve etkileyici derecede homojen, odaklanmamış bir ışık demeti konisi olmaktadır. Bu sayede AFS, LED lambaları için herhalde dünyanın en iyi odaklama sistemlerinden biri arasında  gelmektedir.

BENZER ÜRÜNLER