P4 BM

 

219,00 TL
MİKTAR
Beğendiklerime Ekle

Stokta Yok

Güvenli On-line Sipariş

18
LÜMEN
İster bir arabanın altına bakın, ister sigortaları değiştirin,ister de sanayi işleri yapın, Blue Moon Focus System'ine sahip LED LENSER P4 size her zaman kolayca hizmet sunacaktır.

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Best Teknoloji adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün incelendikten sonra işleme alınır. İptal ve iade koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

ledlenser.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

PAYLAŞ

 
"P4 BM" - DETAYLI BİLGİ
  • Blue Moon Focus System'e sahip Led Lenser P4 BM, montajcı lâmbası olarak harika iş görür. Kolayca gömleğe veya önlüğe takılırken, o derece hafiftir ki, varlığını bile hissetmezsiniz.
  • Lâmba kafasını hareket ettirerek (Speed Focus) odaklanabilir.
  • Led Lenser P4 BM, piyasada satılan hesaplı 2 mikro hücre pille (AAA) çalıştırılmaktadır.
 
PERFORMANS
FL1 STANDARDI MAX MIN
18
LÜMEN
18
LÜMEN
25 M 25 M
8,5 S 8,5 S
IPX4 IPX4
DETAYLAR
UZUNLUK :  14,7 cm
AĞIRLIK :  53 g
ŞARJ EDİLEBLİR :  Hayır
PİL TÜRÜ :  2 x AAA

Paket İçerigi
- 2 Adet AAA Pil
- Sabitleme Klipsi
- Bel Çantası
- Bileklik
- Kullanım Klavuzu
GARANTİ
LED LENSER ürününüz size uzun yıllar güvenilir hizmet vermesi için olağanüstü önlemler aldık. Aksi takdirde, 5 yıl garantimiz altında muadil veya daha üst bir değere sahip olan bir ürünle memnuniyetle onarım veya değiştirme imkânı sağlamaktayız. Bu garanti istismar, değişiklik, çalıntı ve kayıp gibi durumları kapsamamaktadır
TEKNOLOJİ

Advanced Focus System™

Patentli Advanced Focus System*mercek ve reflektörü kombine ederek, her iki sistemin avantajlarını biraraya getirmektedir. Netice ise odaklanmış durumda mükemmel bir ışık demeti ve etkileyici derecede homojen, odaklanmamış bir ışık demeti konisi olmaktadır. Bu sayede AFS, LED lambaları için herhalde dünyanın en iyi odaklama sistemlerinden biri arasında  gelmektedir.

BENZER ÜRÜNLER