Ledlenser P3 AFS P

 

199,00 TL
MİKTAR
Beğendiklerime Ekle

Stokta Var

Güvenli On-line Sipariş

75
LÜMEN
Bu küçük zarif anahtarlık lamba 75 lümene varan sansasyonel bir ışık gücüne sahiptir. Şalter teknolojisi, optik istem ve çip kullanımı modern el fenerinin geliştirilmesindeki kilometre taşları olmuştur.

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Best Teknoloji adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün incelendikten sonra işleme alınır. İptal ve iade koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

ledlenser.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

PAYLAŞ

 
"Ledlenser P3 AFS P" - DETAYLI BİLGİ
Led Lenser P3 AFS P , High End Power Chip sayesinde 75 lümene varan sansasyonel bir ışık gücüne ulaşır. Şalter teknolojisi, optik istem ve çip kullanımı modern el fenerinin geliştirilmesindeki kilometre taşları olmuştur. Tahrik edici enerji olarak ise, bir adet hesaplı mikro hücreli pil (AAA) hizmet etmektedir.
 
PERFORMANS
FL1 STANDARDI MAX MIN
75
LÜMEN
75
LÜMEN
120m 120m
1S 1S
IPX4 IPX4
DETAYLAR
UZUNLUK :  9.30 cm
AĞIRLIK :  42 g
ŞARJ EDİLEBLİR :  Hayır
PİL TÜRÜ :  1 x AAA

Paket İçerigi
- 1 adet AAA pil
- Sabitleme Klipsi
- Anahtarlık
- Bel Çantası
- Bileklik
- Kullanım Klavuzu
GARANTİ
LED LENSER ürününüz size uzun yıllar güvenilir hizmet vermesi için olağanüstü önlemler aldık. Aksi takdirde, 5 yıl garantimiz altında muadil veya daha üst bir değere sahip olan bir ürünle memnuniyetle onarım veya değiştirme imkânı sağlamaktayız. Bu garanti istismar, değişiklik, çalıntı ve kayıp gibi durumları kapsamamaktadır
 
TEKNOLOJİ

Advanced Focus System™

Patentli Advanced Focus System*mercek ve reflektörü kombine ederek, her iki sistemin avantajlarını biraraya getirmektedir. Netice ise odaklanmış durumda mükemmel bir ışık demeti ve etkileyici derecede homojen, odaklanmamış bir ışık demeti konisi olmaktadır. Bu sayede AFS, LED lambaları için herhalde dünyanın en iyi odaklama sistemlerinden biri arasında  gelmektedir.

BENZER ÜRÜNLER