Ledlenser P2

 

135,00 TL
MİKTAR
Beğendiklerime Ekle

Stokta Var

Güvenli On-line Sipariş

16
LÜMEN
Led Lenser P2 BM'de de hiç birşeyden tasarruf etmedik - ağırlığı dışında.

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Best Teknoloji adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün incelendikten sonra işleme alınır. İptal ve iade koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

ledlenser.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

PAYLAŞ

 
"Ledlenser P2" - DETAYLI BİLGİ
Önceleri bir fenerin ışık performansı, sadece ebadına bağlıydı. 
Led Lenser P2 BM sadece 36 gram ağırlığında ve böylece büyük lambaların pil kapağından bile hafif. 
Bu ışık maskotu, Blue Moon Focus System ile donatılmış durumdadır ve lamba kafasını hareket ettirerek odaklanır (Speed Focus). 
Tüm ürünlerimiz gibi, Led Lenser P2 BM'de de hiç birşeyden tasarruf etmedik - ağırlığı dışında.
 
PERFORMANS
FL1 STANDARDI MAX MIN
16
LÜMEN
16
LÜMEN
25M 25M
7S 7S
IPX4 IPX4
DETAYLAR
UZUNLUK :  9.6 cm
AĞIRLIK :  38 g
ŞARJ EDİLEBLİR :  Hayır
PİL TÜRÜ :  1 x AAA

Paket İçerigi
- 1 adet AAA pil
- Sabitleme Klipsi
- Anahtarlık
- Bel Çantası
- Bileklik
- Kullanım Klavuzu


GARANTİ
LED LENSER ürününüz size uzun yıllar güvenilir hizmet vermesi için olağanüstü önlemler aldık. Aksi takdirde, 5 yıl garantimiz altında muadil veya daha üst bir değere sahip olan bir ürünle memnuniyetle onarım veya değiştirme imkânı sağlamaktayız. Bu garanti istismar, değişiklik, çalıntı ve kayıp gibi durumları kapsamamaktadır
TEKNOLOJİ

Advanced Focus System™

Patentli Advanced Focus System*mercek ve reflektörü kombine ederek, her iki sistemin avantajlarını biraraya getirmektedir. Netice ise odaklanmış durumda mükemmel bir ışık demeti ve etkileyici derecede homojen, odaklanmamış bir ışık demeti konisi olmaktadır. Bu sayede AFS, LED lambaları için herhalde dünyanın en iyi odaklama sistemlerinden biri arasında  gelmektedir.

BENZER ÜRÜNLER