Ledlenser M14X

 

799,00 TL
MİKTAR
Beğendiklerime Ekle

Stokta Var

Güvenli On-line Sipariş

650
LÜMEN
Ledlenser M14RX ürünlerimiz arasında en dayanıklı lambalarımız arasında yer almaktadır. AŞırı uçlara kaçmayı seviyorsanız bu lambayıda seveceksiniz. Yeni bir üstün performanslı led gücünün kat ve kat üstüne çıkmasını sağlamaktadır. M14X daha homojen ve daha geniş açılı bir ışık gücüne sahiptir.

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Best Teknoloji adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün incelendikten sonra işleme alınır. İptal ve iade koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

ledlenser.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

PAYLAŞ

 
"Ledlenser M14X" - DETAYLI BİLGİ
  • M Serisinin en aydınlık lambası Aşırı uçlara kaçmayı seviyorsanız ,bu lambayıda seveceksiniz.
  • Özellikle göze çarpan Xtreme Power LED nin daha büyük ışık alanına dayanan yeni ışık konisi karakteristiği.
  • Led Lenser M14X yakın alanda daha homojen bir spot ışık görüntüsü ile de puan topluyor.
  • Odaklanmış durumda tıpkı selefi gibi etkileyici bir aydınlatma mesafesine ulaşıyor ama ışık fokusu dışında da çevreyi aydınlatma için gereken daha fazla ışık gücüne sahip.
 
PERFORMANS
FL1 STANDARDI MAX MIN
650
LÜMEN
60
LÜMEN
280 M 60 M
3S 30DK 15 S
IPX4 IPX4
DETAYLAR
UZUNLUK :  16.2 cm
AĞIRLIK :  365
ŞARJ EDİLEBLİR :  Hayır
PİL TÜRÜ :  4 x AA

Paket İçerigi
- 4 Adet AA Pil
- Klips
- Bileklik İpi
- Kullanım Klavuzu 
GARANTİ
LED LENSER ürününüz size uzun yıllar güvenilir hizmet vermesi için olağanüstü önlemler aldık. Aksi takdirde, 5 yıl garantimiz altında muadil veya daha üst bir değere sahip olan bir ürünle memnuniyetle onarım veya değiştirme imkânı sağlamaktayız. Bu garanti istismar, değişiklik, çalıntı ve kayıp gibi durumları kapsamamaktadır
 
TEKNOLOJİ

Advanced Focus System™

Patentli Advanced Focus System*mercek ve reflektörü kombine ederek, her iki sistemin avantajlarını biraraya getirmektedir. Netice ise odaklanmış durumda mükemmel bir ışık demeti ve etkileyici derecede homojen, odaklanmamış bir ışık demeti konisi olmaktadır. Bu sayede AFS, LED lambaları için herhalde dünyanın en iyi odaklama sistemlerinden biri arasında  gelmektedir.

BENZER ÜRÜNLER