Ledlenser L5

 

199,00 TL
MİKTAR
Beğendiklerime Ekle

Stokta Yok

Güvenli On-line Sipariş

85
LÜMEN
Hafif bagaj için ufaklık

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Best Teknoloji adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün incelendikten sonra işleme alınır. İptal ve iade koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

ledlenser.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

PAYLAŞ

 
"Ledlenser L5" - DETAYLI BİLGİ
Led Lenser L5, küçüktür, hafiftir ve sadece piyasada satılan bir AA piliyle çalışır. Led Lenser L5'in hafifliği, üstün kalite plastik malzeme sayesindedir. Ele yakışır ve patentli Advanced Focus System'imiz sayesinde her zaman optimum aydınlatma sağlar. Led Lenser L5, kısa gezilerde her duruma karşı donanımlı olunabilen bir lâmbadır.
 
PERFORMANS
FL1 STANDARDI MAX MIN
85
LÜMEN
85
LÜMEN
150 M 150 m
3 S 3 S
IPX4 IPX4
DETAYLAR
UZUNLUK :  130 mm
AĞIRLIK :  112 g
ŞARJ EDİLEBLİR :  Hayır
PİL TÜRÜ :  - Pil (4 adet AA)

Paket İçerigi
- Pil ( 2 adet AA)
- Kullanım Klavuzu
GARANTİ
LED LENSER ürününüz size uzun yıllar güvenilir hizmet vermesi için olağanüstü önlemler aldık. Aksi takdirde, 5 yıl garantimiz altında muadil veya daha üst bir değere sahip olan bir ürünle memnuniyetle onarım veya değiştirme imkânı sağlamaktayız. Bu garanti istismar, değişiklik, çalıntı ve kayıp gibi durumları kapsamamaktadır
 
TEKNOLOJİ

Advanced Focus System™

Patentli Advanced Focus System*mercek ve reflektörü kombine ederek, her iki sistemin avantajlarını biraraya getirmektedir. Netice ise odaklanmış durumda mükemmel bir ışık demeti ve etkileyici derecede homojen, odaklanmamış bir ışık demeti konisi olmaktadır. Bu sayede AFS, LED lambaları için herhalde dünyanın en iyi odaklama sistemlerinden biri arasında  gelmektedir.

BENZER ÜRÜNLER