Ledlenser i6R

 

449,00 TL
MİKTAR
Beğendiklerime Ekle

Stokta Var

Güvenli On-line Sipariş

120
LÜMEN
Ledlenser i6R

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Best Teknoloji adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün incelendikten sonra işleme alınır. İptal ve iade koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

ledlenser.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

PAYLAŞ

 
"Ledlenser i6R" - DETAYLI BİLGİ
LED LENSER i6R endüstriyel kullanıcılar için ilk şarj edilebilir kalem fenerlerden biridir. ince tasarım dar yerlere girmesini sağlar. Şarj standı kullanımı kolaydır, bu yüzden pil çıkarılması gerekmemektedir. priz aracılığıyla ya da USB portu üzerinden hareket halindeyken şarj edin.
 
PERFORMANS
FL1 STANDARDI MAX MIN
120
LÜMEN
10
LÜMEN
100 m 30 m
4 S 25 S
IPX4 IPX4
DETAYLAR
UZUNLUK :  170 mm
AĞIRLIK :  82 g
ŞARJ EDİLEBLİR :  Evet
PİL TÜRÜ :  AAA

Paket İçerigi
- Kılıf
- Bilekllik ipi
- 3 adet AAA pil
- Kullanma kılavuzu
GARANTİ
LED LENSER ürününüz size uzun yıllar güvenilir hizmet vermesi için olağanüstü önlemler aldık. Aksi takdirde, 5 yıl garantimiz altında muadil veya daha üst bir değere sahip olan bir ürünle memnuniyetle onarım veya değiştirme imkânı sağlamaktayız. Bu garanti istismar, değişiklik, çalıntı ve kayıp gibi durumları kapsamamaktadır
 
TEKNOLOJİ

Advanced Focus System™

Patentli Advanced Focus System*mercek ve reflektörü kombine ederek, her iki sistemin avantajlarını biraraya getirmektedir. Netice ise odaklanmış durumda mükemmel bir ışık demeti ve etkileyici derecede homojen, odaklanmamış bir ışık demeti konisi olmaktadır. Bu sayede AFS, LED lambaları için herhalde dünyanın en iyi odaklama sistemlerinden biri arasında  gelmektedir.