Ledlenser F1C

 

599,00 TL
MİKTAR
Beğendiklerime Ekle

Stokta Var

Güvenli On-line Sipariş

500
LÜMEN
Led Lenser F1 sinirleri zayıf olanlara göre değil. Biz onu el fenerleri arasında savaş uçağı diye nitelendiriyoruz. Çünkü en küçük ebatlarda bile bu ışık santralinin enerjisi kelimenin tam anlamıyla nefes kesici.

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Best Teknoloji adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün incelendikten sonra işleme alınır. İptal ve iade koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

ledlenser.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

PAYLAŞ

 
"Ledlenser F1C" - DETAYLI BİLGİ

LED LENSER® F1 sinirleri zayıf olanlara göre değil. Biz onu el fenerleri arasında savaş uçağı diye
nitelendiriyoruz. Çünkü en küçük ebatlarda bile bu „ışık enerji santralinin“ performansı, kelimenin
tam anlamıyla nefes kesici.
Askeri standarda uygun HA III anotlama, su geçirmez (IPX8), ısı sensörüyle elektronik ayarlama,
sağlam kapak, çıkarılabilir taktik halka ve kullanıma optimize edilen ışık, beklentisi yüksek
profesyonelleri bile ikna eden olgulardır. Savaş uçağı LED LENSER® F1 ürününü en güzeli hemen
evinizin hangarına koyun.

 
PERFORMANS
FL1 STANDARDI MAX MIN
500
LÜMEN
60
LÜMEN
100M 60M
2S 3.5S
IPX8 IPX8
DETAYLAR
UZUNLUK :  3.5 in | 8.89 cm
AĞIRLIK :  3.60 oz | 68.8 g
ŞARJ EDİLEBLİR :  Hayır
PİL TÜRÜ :  1 x CR 123A 3V

Paket İçerigi

- 1 Adet CR123A Pil
- Sabitleme Klipsi
- Cam Kırıcı
- Bileklik İpi
- Kullanma Klavuzu


GARANTİ
LED LENSER ürününüz size uzun yıllar güvenilir hizmet vermesi için olağanüstü önlemler aldık. Aksi takdirde, 5 yıl garantimiz altında muadil veya daha üst bir değere sahip olan bir ürünle memnuniyetle onarım veya değiştirme imkânı sağlamaktayız. Bu garanti istismar, değişiklik, çalıntı ve kayıp gibi durumları kapsamamaktadır
 
TEKNOLOJİ

Modular System

Patentli modüler sistem sayesinde, elektriksel temas daha az noktada olması genel sistem arızası için daha az şans tanımaktadır. Daha hızlı ve daha iyi bir çevre için endüstri lideri üstün garanti servisini gerçekleştirmektedir, bir şeyler de ters giderse herşey çok daha kolay, tamir veya yedek parça değiştirme gibi işlemlerini kolayca yapılmaktadır.

BENZER ÜRÜNLER