Ledlenser Automotive

 

199,00 TL
MİKTAR
Beğendiklerime Ekle

Stokta Yok

Güvenli On-line Sipariş

80
LÜMEN
Bir anda karanlıktan aydınlığa geçiş.

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Best Teknoloji adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün incelendikten sonra işleme alınır. İptal ve iade koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

ledlenser.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

PAYLAŞ

 
"Ledlenser Automotive" - DETAYLI BİLGİ
Karanlık yerlerde çıkarken araç farlarınızı yanınıza almak ister misiniz? O zaman Ledlenser Automotive sizin için doğru şeydir. Bu küçük ve paslanmaz çelikten kasalı fener birçok el fenerlerinden daha fazla kuvvete sahip. Artı arabanın çakmaklığında kolayca şarj edebilirsiniz. Ve tüm otomobillerde çalışmasını sağlamak için bütün 12 volt çıkışları için uygun bir konnektöre pakete dahildir.
 
PERFORMANS
FL1 STANDARDI MAX MIN
80
LÜMEN
80
LÜMEN
20 m 20 m
60 dak 60 dak
IPX4 IPX4
DETAYLAR
UZUNLUK :  55 mm
AĞIRLIK :  53 g
ŞARJ EDİLEBLİR :  Evet
PİL TÜRÜ :  Li-Ion
GARANTİ
LED LENSER ürününüz size uzun yıllar güvenilir hizmet vermesi için olağanüstü önlemler aldık. Aksi takdirde, 5 yıl garantimiz altında muadil veya daha üst bir değere sahip olan bir ürünle memnuniyetle onarım veya değiştirme imkânı sağlamaktayız. Bu garanti istismar, değişiklik, çalıntı ve kayıp gibi durumları kapsamamaktadır
 
TEKNOLOJİ

Blue Moon Focus System


Özel prizmatik lens yapısından faydalanarak bizim lenslerimiz mavi ışığı beyaz ışıktan süzmektedir. Mavi ışık görmek istediğiniz alanı yumuşak geçiş tonu kazandırarak gözlerinizi yormadan uzun süre kullanılmasına yardımcı oluyor. Blue Moon optik özellikleri okuma ve etrafa göz atma hususunda deneyim rahatlığını arttırmaktadır.