K4R

 

139,00 TL 149,00 TL
MİKTAR
Beğendiklerime Ekle

Stokta Var

Güvenli On-line Sipariş

60
LÜMEN
Son derece kompakt ve 60 lümenle aydınlatma

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Best Teknoloji adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün incelendikten sonra işleme alınır. İptal ve iade koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

ledlenser.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

PAYLAŞ

 
"K4R" - DETAYLI BİLGİ
Birlikte verilen USB kablosu kullanılarak şarj edilebilir

Geniş çevreyi aydınlatır 

Kolay bağlantı için metalden geçmeli kanca

Yüksek kaliteli alüminyum gövde
 
PERFORMANS
FL1 STANDARDI MAX MIN
60 Lümen
LÜMEN
60 Lümen
LÜMEN
10 Metre 10 Metre
1.5 Saat 1.5 Saat
IP20 IP20
DETAYLAR
UZUNLUK :  50 mm
AĞIRLIK :  17 gram
ŞARJ EDİLEBLİR :  Evet
ŞARJ SÜRESİ :  2 saat
PİL TÜRÜ :  Li-Po Li-on Pil

Paket İçerigi
- USB kablo
- Kullanım kılavuzu
GARANTİ
LED LENSER ürününüz size uzun yıllar güvenilir hizmet vermesi için olağanüstü önlemler aldık. Aksi takdirde, 5 yıl garantimiz altında muadil veya daha üst bir değere sahip olan bir ürünle memnuniyetle onarım veya değiştirme imkânı sağlamaktayız. Bu garanti istismar, değişiklik, çalıntı ve kayıp gibi durumları kapsamamaktadır
TEKNOLOJİ

Redesigned Switch

P ve T serilerindeki düğmeler kullanımın kolaylaşması amaçlı yeniliklere tabi tutulmuştur, eldivenle kullanmak da buna dahildir. H serisi düğmelerinde de yenilikler uyarlanmıştır,ışığı kontrol etmek için önde olduğu gib arka kısımda da ayar duğmeleri vardır.

 

BENZER ÜRÜNLER