Ledlenser ia6r

 

749,00 TL
MİKTAR
Beğendiklerime Ekle

Stokta Var

Güvenli On-line Sipariş

750
LÜMEN
Ledlenser iA6R

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Best Teknoloji adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün incelendikten sonra işleme alınır. İptal ve iade koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

ledlenser.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

PAYLAŞ

 
"Ledlenser ia6r" - DETAYLI BİLGİ

Parlamayan ışık ve yüksek enerji verimliliği için en son lens teknolojisine sahip Ledlenser endüstriyel feneri

Sezgisel ve kolay kullanım için üç anahtar, kademesiz olarak kısılabilir ve yerleşik pil göstergesi

Cep telefonları veya benzeri elektronik cihazları şarj etmek için USB bağlantılı güç bankası.

Kullanışlı entegre turuncu ışık işlevi

Asmak için kauçuk kanca, metal yüzeylere konumlandırmak için yerleşik mıknatıs ve ek entegre, katlanabilir metal kancalı çıkarılabilir sehpa

 
PERFORMANS
FL1 STANDARDI MAX MIN
750
LÜMEN
20
LÜMEN
4 S 70 S
IP54 IP54
DETAYLAR
UZUNLUK :  178 mm
AĞIRLIK :  280 Gram
ŞARJ EDİLEBLİR :  Evet
ŞARJ SÜRESİ :  4-6 Saat
PİL TÜRÜ :  18650 Pil

Paket İçerigi
- 1 Adet 18650 3200 mAh Pil
- USB Kablo
- Kılıf
- Kullanma Kılavuzu
GARANTİ
LED LENSER ürününüz size uzun yıllar güvenilir hizmet vermesi için olağanüstü önlemler aldık. Aksi takdirde, 5 yıl garantimiz altında muadil veya daha üst bir değere sahip olan bir ürünle memnuniyetle onarım veya değiştirme imkânı sağlamaktayız. Bu garanti istismar, değişiklik, çalıntı ve kayıp gibi durumları kapsamamaktadır
 
TEKNOLOJİ

Smart Light Technology (Advanced)

Farklı durumlar özel ışık programları gerektirir. SLT sayesinde lambalar, kullanım durumuna uyarlanabilmektedir. Kullanıcı, çeşitli ışık programları ( örn. Easy, Professionel ), ışık fonksionları (örn. Boost, SOS, Dimm ) ve enerji modları arasından en uygun ışığı seçebilmektedir. SLT'li lambalar, sabit akım kontrolüne sahiptir.