Led Lenser B2R

 

89,00 TL
MİKTAR
Beğendiklerime Ekle

Stokta Yok

Güvenli On-line Sipariş

30
LÜMEN
Belirgin Mini Performans

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Best Teknoloji adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün incelendikten sonra işleme alınır. İptal ve iade koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

ledlenser.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

PAYLAŞ

 
"Led Lenser B2R" - DETAYLI BİLGİ
B2R şarj edilebilir fenerlerin en küçüğüdür. Su geçirmez ve ışık mevcuttur. Evrensel dirsek sayesinde, ön veya arka ışık gibi mükemmel kullanılabilir. Beş farklı ışık özellikleri güvenle hedefe ulaşabilirsiniz.
 
PERFORMANS
FL1 STANDARDI MAX MIN
30
LÜMEN
30
LÜMEN
30 Saat 30 Saat
IPX4 IPX4
DETAYLAR
AĞIRLIK :  33 Gram
ŞARJ EDİLEBLİR :  Evet

Paket İçerigi
- 1 adet LIR2477
GARANTİ
LED LENSER ürününüz size uzun yıllar güvenilir hizmet vermesi için olağanüstü önlemler aldık. Aksi takdirde, 5 yıl garantimiz altında muadil veya daha üst bir değere sahip olan bir ürünle memnuniyetle onarım veya değiştirme imkânı sağlamaktayız. Bu garanti istismar, değişiklik, çalıntı ve kayıp gibi durumları kapsamamaktadır