Ledlenser EX7R

 

1.499,00 TL
MİKTAR
Beğendiklerime Ekle

Stokta Var

Güvenli On-line Sipariş

220
LÜMEN
Avrupa Birliği'nin ATEX operasyonel politikasının kısa bir özeti

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Best Teknoloji adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün incelendikten sonra işleme alınır. İptal ve iade koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

ledlenser.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

PAYLAŞ

 
"Ledlenser EX7R" - DETAYLI BİLGİ
BU CİHAZLA İŞLER GÜVENDE 

Patlama riski olan bir alanda çalışan herhangi bir kişi, elektronik cihazlarla çalışırlarken dikkatli olmalıdırlar. Güvenlik Avrupa Birliği'nin ATEX rehberinde belirlenmiştir. 

Yeni Ledlenser EX serisi bu standartları her açıdan karşılamaktadır. En iyi IIC ve IIIC grupları için patlayıcı gazlar , buharlar ve yozla temas halleri için özel tasarlanmıştır. Hem en uygun biçimde toz ve su geçirmezdir. ve ATEX direktifi'ne uygun olarak onaylanmıştır. 

Patlama tehlikesinin bulunduğu farklı durumlar için ATEX operasyonel politikasıyla uyumlu olarak iki dizi orada organşze edilmiştir. EX serisi Bölge 0/20 çalışma alanlarında kullanılmak için uygundur. 

Ledlenser'in yeni ATEX lambalarını keşfedin ve ATEX operasyonel politikalarını öğrenin. 

LEDLENSER PATLAMAYA OLAYINA KARŞI IŞIK TUTUYOR 

Avrupa Birliği'nin Atex operasyonel politikasının kısa bir özeti. 
Petrol ve gaz üretim üslerinden kimya tesisi, içki fabrikalarıi ve fırınlara kadar: ATEX adı verilen politika AB içinde gaz veya tozla alakalı olarak patlayıcı ortamların oluştuğu firmalara uygulanır. Çalışma alanların patlama tehlikesinin sıklığı ve süresine bağlı olarak bölgelere bölünmüştür. 

- Eldiven ve koruyucu ekipmanla çalışma kolaylığı için manyetik anahtar 
- EX Bölge 0/20 için patentli İleri Odak Sistemli ilk EX lambası 
- Yüksek ışık süreli ( 42 saat ) - Su ve toz geçirmez ( IP64 ) 
- En yüksek gaz ve toz grubuna ( IIC / IIIC ) uygun 
- Yalıtkan ( tahıl gibi ) ve iletken ( metal gibi ) toz için uygun 
- T4 sıcaklık sınıfına ( IIC gaz grubu ile birleştirildiğinde hemen hemen bütün gazlar için uygundur ) kadar kullanılabilir.

HER ÇEVRE İÇİN SİZE EN İYİ LAMBAYI ÖNERİYORUZ

- Petrol ve gaz kulesi
- Petrol, gaz ve kömür santrali
- Kimya tesisi
- Petrol ve gaz depolama alanı
- Benzin istasyonu ve karayolu tankerleri
- Atık su ve kanalizasyon arıtma tesisleri
- Boya atölyesi ve otomobil tamirhanesi
- Kimya fabrikası
- Gıda fabrikası
- İçki fabrikası
- Kereste fabrikası
- ve daha fazlası
 
PERFORMANS
FL1 STANDARDI MAX MIN
220
LÜMEN
50
LÜMEN
140 M 65 M
10 S 45 S
IP66 IP66
DETAYLAR
UZUNLUK :  161 mm
AĞIRLIK :  228 gr
ŞARJ EDİLEBLİR :  Evet
PİL TÜRÜ :  AA

Paket İçerigi
- Klips
- 1 adet 18650 pil 3250 mAh
- Kullanma Kılavuzu
GARANTİ
LED LENSER ürününüz size uzun yıllar güvenilir hizmet vermesi için olağanüstü önlemler aldık. Aksi takdirde, 5 yıl garantimiz altında muadil veya daha üst bir değere sahip olan bir ürünle memnuniyetle onarım veya değiştirme imkânı sağlamaktayız. Bu garanti istismar, değişiklik, çalıntı ve kayıp gibi durumları kapsamamaktadır
TEKNOLOJİ

Advanced Focus System™

Patentli Advanced Focus System*mercek ve reflektörü kombine ederek, her iki sistemin avantajlarını biraraya getirmektedir. Netice ise odaklanmış durumda mükemmel bir ışık demeti ve etkileyici derecede homojen, odaklanmamış bir ışık demeti konisi olmaktadır. Bu sayede AFS, LED lambaları için herhalde dünyanın en iyi odaklama sistemlerinden biri arasında  gelmektedir.

BENZER ÜRÜNLER